Nieuws sectie Vers in de Pers

Instroomproject Jonge Journalisten van start

dinsdag 8 mei 2012 | Per 1 mei is het nieuwe instroomproject voor jonge journalisten gestart. De regeling vloeit voort uit de laatste onderhandelingen voor de CAO voor Dagbladjournalisten. Jonge journalisten kunnen zich aanmelden bij een dagblad, waarna een normale sollicitatieprocedure worden gestart. Vragen en antwoorden over het Instroomproject Jonge Journalisten 2012 zijn hier te vinden.

Lees meer

Doe mee aan het Kennismakingstraject Vaktijdschriften

donderdag 19 april 2012 | Pas afgestudeerde journalisten kunnen vanaf 1 juni werkervaring opdoen bij een vaktijdschrift. In totaal zijn er 9 arbeidsplaatsen beschikbaar. De journalist krijgt voor zijn werk een financiële beloning. Bij de deelnemende magazines heb je als jonge journalist de mogelijkheid om ervaring op te doen en je verder te specialiseren. Lees meer over de deelnemende titels, hoe je je kunt aanmelden en wat je gaat verdienen!

Lees meer

Novinity wint Toekomst Prijs

maandag 16 april 2012 | Ans Boersma, Wilbert Kramer en Gerwald van de Munt hebben met hun app Novinity de Toekomst Prijs gewonnen. De jury onder leiding van René van Zanten, directeur van het Stimuleringsfonds voor de Pers, achtte de app de beste Nieuwsbrenger van de Toekomst. Voorafgaand aan de prijsuitreiking van de Toekomst Prijs en De Tegels 2011 gaven de twee genomineerde teams een presentatie over hun Nieuwsbrenger van de Toekomst.

Lees meer

Jonge teams presenteren Nieuwsbrenger van de Toekomst

donderdag 5 april 2012 | Voorafgaand aan de prijsuitreikingen van De Tegel 2011 op 16 april wordt een bijeenkomst georganiseerd in het kader van De Toekomst Prijs, de wedstrijd voor studenten journalistiek, aankomend journalisten en ict’ers. Thema van de wedstrijd is “De Nieuwsbrenger van de Toekomst”. Tijdens de bijeenkomst zullen twee teams hun “Nieuwsbrenger van de Toekomst” presenteren in Studio 3 van het Lucent Danstheater in Den Haag. De juryvoorzitter René van Zanten, directeur van het Stimuleringsfonds voor de Pers, zal ’s avonds tijdens De Tegel het winnende team bekendmaken.

Lees meer

Vers in de Pers

ViP is de allerjongste sectie van de Nederlandse Vereniging van Journalisten. Vers in de Pers is onze volledige naam, maar ViP staat ook voor onze leden; Very Important Persons. En omdat onze leden zo belangrijk zijn proberen we zoveel mogelijk voor ze te doen. Speciaal voor starters en studenten organiseert ViP gezellige borrels, workshops, debatten en natuurlijk de Nacht van de Journalistiek. Hierbij kun je andere ViP’s leren kennen en je broodnodige netwerk uitbreiden. Lees verder

Communitygroep ViP

Speciaal kennismakingsaanbod

NU 25 euro voor drie maanden lidmaatschap én een welkomstgeschenk!

Studenten betalen altijd slechts € 16,50 per kwartaal

Aanmelden

Zoek een freelancer / fotojournalist

Dé freelance (foto)journalisten database van Nederland.

Zoek een freelancer

Zoek een fotojournalist

Social media

volg de sectie Internet via Twitter en Facebook

Secretariaat ViP

versindepers@nvj.nl

Telefoon: 020-676 67 71

Het ViP-bestuur

Deze enthousiaste jonge journalisten (in spe) vormen het bestuur van ViP:

Jisca Cohen, voorzitter
Elles Verheijen, vice-voorzitter
Marloes van Diffelen
Hannah Vernooij
Sander Zurhake
Marloes Derks
Marie-Paule Fritschy
Guy Horris
Annemarie de Kunder
Marloes Lemsom