Titels en contactgegevens tijdschriften

Naam Dagblad Naam Hoofdredacteur Mailadres
Vriendin Deborah Leeman D.Leeman@audax.nl
Santé Deborah Leeman D.Leeman@audax.nl
Weekend / Royalty Deborah Leeman D.Leeman@audax.nl
Elle Hilmar Mulder hilmar.mulder@hearst.nl
Esquire Arno Kantelberg arno.kantelberg@hearst.nl
Harper's Bazaar Cecile Narinx cecile.narinx@hearst.nl
Quote Mirjam van den Broeke mirjam.van.den.broeke@quotenet.nl
Quest Thomas Hendriks thomas.hendriks@quest.nl
Elsevier Helga Bergfeld heidi.straatman@reedbusiness.nl
Beleggers Belangen Helga Bergfeld heidi.straatman@reedbusiness.nl
Plus Magazine Theo Temmink t.temmink@plusmagazine.nl
Vrouw Josien Naber j.naber@telegraafmedia.nl
Opzij Leo Schaap leo.schaap@veenmedia.nl
Filosofie Magazine Leo Schaap leo.schaap@veenmedia.nl
Vrij Nederland Frits van Exter frits.van.exter@vn.nl
Psychologie Magazine Sterre van Leer sterre.van.leer@psychologiemagazine.nl
Renda, Kennisnetwerk bestaande bouw Aebele Kluwer ae.kluwer@aeneas.nl
Sportnex.nl; Sportenstrategie.nl; Geneeskundeensport.nl B.K. Klinkien tonny.klinkien@sportsmedia.nl
Sportexpert.nl; Werkenindesport.nl; Centrecourt.nl B.K. Klinkien tonny.klinkien@sportsmedia.nl
Gymsport.nl; Proloop.nl; Sport.nl B.K. Klinkien tonny.klinkien@sportsmedia.nl
De Schoonheidsspecialist A.C. van Gaalen ad.van.gaalen@lakerveld.nl
Fiscaal Helga Bergfeld heidi.straatman@reedbusiness.nl
DSG Overheid Helga Bergfeld heidi.straatman@reedbusiness.nl
Agri Wilma van Huit-Meijers heidi.straatman@reedbusiness.nl

Kennismakingsregeling

Je bent net afgestudeerd in de journalistiek, je bruist van de energie en je wilt zo snel mogelijk aan de slag. Dan is de kennismakingsregeling misschien iets voor jou! 100 jonge journalisten kunnen gedurende 2 jaar aan de slag bij een dagblad, of 6 tot 9 maanden bij een tijdschrift. Daarmee kun je heel veel ervaring opdoen en je verder specialiseren. Doe mee!

Meer informatie